İşaret Dili Web Eklentisi
İşaret Dili Web Eklentisi, işitme engelli kişilerin bilgiye kendi anadillerini kullanarak erişimlerine olanak sağlar. Okur-yazar olmayan veya okuduğunu anlamakta zorluk çeken işitme engelli bireyler için website içeriklerini işaret dili çevirir.
İşaret Dili Video Eklentisi
Günümüzde bir çok video platformu altyazı desteği sunmaktadır fakat okur-yazar olmayan, okuduğunu anlamakta zorluk çeken veya kendi anadilinde bilgiye erişim talep eden işitme engelli bireyler için altyazı alternatif bir çözüm değildir. İşaret Dili Video Eklentisi, altyazıyı senkronize bir şekilde işaret diline çevirerek bu sorunu çözmektedir.
Çift Taraflı İletişim
İşitme engelli bireyler ile işaret dili bilmeyen kişiler arasında metinden/sesten işaret diline, işaret dilinden metne/sese çift taraflı çeviri gerçekleştirerek iletişim köprüsü oluşturur.
PDF Seslendirme Eklentisi
PDF formatındaki dökümanları görme engelli bireyler için erişebilir hale getiren eklentidir. Bu eklenti sayesinde PDF formatındaki dökümanların içerikleri otomatik olarak seslendirilir. Görme engelli bireyler kısayol komutlarıyla seslendirmeyi kontrol edebilir.
Demo Talep Edin
Formu doldurarak gönderin, en kısa sürede sizi arayalım.