Yapay Zeka Destekli Çözümlerimiz

Web
İşaret Dili Eklentisi

Yapay zeka destekli web işaret dili eklentisi, web sitenizdeki cümlelerin anlık olarak işaret diline çevrilmesini sağlar ve web site içeriklerinizi okuduğunu anlamakta güçlük çeken işitme engelli bireyler için erişilebilir hale getirir.

koyu mavi zemin üzerine web sitesini simgeleyen simgeler; simgelerin solunda işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; ekranın ortasında sağır logosu için işaret; Logonun altında kısa sarı saçlı bir adam, ellerini başının üzerine kaldırmış bir işaret dili tercümanını temsil ediyor, işaret diliyle konuşuyor olarak sembolize ediliyor.
Koyu mavi bir arka plan üzerinde video görüntüleme sitesini simgeleyen başlat ve durdur simgelerine sahip video ekranı; video ekranının sağ iç tarafında işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, işaret dili tercümanını temsil eden kısa sarı saçlı, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize edilmiş bir adam var.

Video
İşaret Dili Eklentisi

Altyazıya sahip olan videolardaki altyazıları yapay zeka desteğiyle, senkronize bir şekilde işaret diline çevirir ve tüm video formatları ile (mp4, mov, avi vb.) uyumlu olarak çalışır.

PDF
İşaret Dili Eklentisi

PDF formatındaki eğitim materyalleri, sözleşme, form vb. belge ve doküman cümlelerini yapay zeka desteği ile anlık olarak işaret diline çevirir ve okuduğunu anlamakta zorluk çeken işitme engelli bireyler için engelsiz içerik ve hizmet sunulmasını sağlar.

koyu mavi zemin üzerine pdf sayfasını temsil eden bir resim; görüntünün solunda işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, işaret dili tercümanını temsil eden kısa sarı saçlı, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize edilmiş bir adam var.

Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi

Basılı materyaller (dergi, broşür, gazete vb.) üzerinde eklenecek QR kodun telefon ile okutulmasıyla, basılı materyal üzerinde bulunan metinler yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret diline çevrilir.

Çift Taraflı İletişim Aracı

Henüz gelişim aşamasında olan bu araç, işitme engelli bireyler ile işaret dili bilmeyen bireyler arasında iletişimi kolaylaştırmak için metni/sesi işaret diline; işaret dilini de metne veya sese çevirir. Bununla birlikte işitme engelli veya duyma zorluğu çeken bireyler ile gerçek zamanlı iletişim kurabilirsiniz.

lacivert zemin üzerine sol üstte engelsiz çeviri logo işareti; logonun altında kısa siyah saçlı ve mor gömlekli bir adam resmi; siyah saçlı bir adam görüntüsünün sağ üst kısmında kısa sarı saçlı ve kahverengi gömlekli bir adam görüntüsü; Ekranın sağ tarafında telefonu simgeleyen bir görsel ve telefonun içinde kısa siyah saçlı, lacivert kazaklı bir adam ve adamın üst kısmında sağır logosu işareti yer alıyor. işaret dili çevirisi yapıyorlar