yapay zeka desteğiyle sürdürülebilir erişilebilirlik logosu Yapay zeka desteği ile sürdürülebilir işaret dili çevirisi sağlar
Yönetmelik ve mevzuatlara uygunluk logosu Yönetmelik ve mevzuatlara uygundur
kullanıcı kontrollü olarak çalışır logosu Kullanıcı kontrollü olarak çalışır
PDF İşaret Dili Eklentisi
PDF formatındaki sözleşmelerin, formların, belgelerin ve eğitim materyallerinin içeriği değişse bile yapay zeka içeriği sürdürülebilir bir şekilde işaret diline çevirmeye devam eder.
productAbout
Özellikler
Dinamik Çeviri
PDF içerikleri değişse bile yapay zeka çeviriye devam ederek kurum ve kuruluşların zaman ve maliyet kaybını önler.
Geniş Kelime Havuzu
Geniş sektörel terimlere sahiptir.
Anadilde Erişim
Okuduğunu anlamada güçlük çeken veya okuma yazma bilmeyen işitme engelli bireylerin PDF formatındaki sözleşme, belge ve eğitim materyallerine ana dillerinde erişmelerini sağlar.
Kullanıcı Kontrollü
Tıklanabilir cümleler sayesinde kontrol tamamen kullanıcıda olduğu için içerik takibini ve anlaşılırlığını kolaylaştırır.
Geniş Kullanım Alanları
Bankacılık, sigortacılık, eğitim gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir.
Tasarruf
Kurum ve kuruluşların zaman ve maliyet kayıplarının önüne geçer.
Ekstra Kazanç
Kurum ve kuruluşların hizmetlerini engelsiz, eşit ve erişilebilir bir şekilde sunarak, daha fazla kişiye ulaşmalarına ve kazançlarını artırmalarına yardımcı olur.
Tercüman Seçeneği
Çevirilerde 3D avatar veya gerçek insan modeli seçeneği sunar.

Ücretsiz Demo Talep Et

Yapay zeka destekli işaret dili çeviri sistemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve ücretsiz demo talep etmek için aşağıdaki formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Web İşaret Dili Eklentisi
Video İşaret Dili Eklentisi
PDF İşaret Dili Eklentisi
Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi
Çift Taraflı İletişim Sistemi
lacivert zemin üzerine web sitesini simgeleyen simgeler; simgelerin solunda işaret dili çevirici ekranını temsil eden bir ekran; ekranın ortasında sağır logosu için imza; Logonun altında kısa sarı saçlı bir adam, bir yapay zeka destekli işaret dili tercümanını temsil ediyor, ellerini başının üzerine kaldırmış, işaret diliyle konuşuyor olarak sembolize ediliyor.
Web İşaret Dili Eklentisi
Yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret diline çevrilen cümleler sayesinde web site içeriklerini işitme engelli bireyler için erişilebilir hale getirir.
Koyu mavi bir arka plan üzerinde video görüntüleme sitesini simgeleyen başlat ve durdur simgelerine sahip video ekranı; video ekranının iç sağ tarafında işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, işaret dili tercümanı temsil eden kısa sarı saçlı bir adam var, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize ediliyor.
Video İşaret Dili Eklentisi
Alt yazıya sahip olan videolardaki alt yazıları yapay zeka desteğiyle, senkronize bir şekilde işaret diline çevirir.
koyu mavi zemin üzerine pdf sayfasını temsil eden bir resim; görüntünün solunda yapay zeka destekli işaret dili çevirisi ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, Türk işaret dili tercümanını temsil eden kısa sarı saçlı, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize edilmiş bir adam var.
PDF İşaret Dili Eklentisi
PDF formatındaki eğitim materyalleri, sözleşme, form vb. belge ve doküman cümlelerini yapay zeka desteği ile anlık olarak işaret diline çevirir.
Lacivert zemin üzerine beyaz renkte gazete ve dergiyi simgeleyen yan yana 2 adet görsel bulunmaktadır. Soldaki resim dergiyi, sağdaki resim ise gazeteyi temsil ediyor. soldaki dergi görselinin üst kısmında sağır logosu için el şeklindeki işaret ve sol altta QR kod görseli; Sağdaki gazete görselinin sağ alt kısmında QR kod görseli bulunmaktadır.
Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi
Basılı materyaller (dergi, broşür, gazete vb.) üzerinde bulunan QR kodun telefon ile okutulmasıyla, basılı materyal üzerinde bulunan metinleri yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret diline çevirir.
lacivert zemin üzerine sol üstte engelsiz çeviri logo işareti; logonun altında kısa siyah saçlı ve mor gömlekli bir adam resmi; siyah saçlı bir adam görüntüsünün sağ üst kısmında kısa sarı saçlı ve kahverengi gömlekli bir adam görüntüsü; Ekranın sağ tarafında telefonu simgeleyen bir görsel ve telefonun içinde kısa siyah saçlı, lacivert kazaklı bir adam ve adamın üst kısmında sağır logosu işareti yer alıyor. işaret dili çevirisi yapıyorlar
Çift Taraflı İletişim Sistemi
Henüz gelişim aşamasında olan araç; işitme engelli bireyler ile işaret dili bilmeyen kişilerin iletişimini kolaylaştırmak için metni/sesi işaret diline; işaret dilini de metne/sese çevirir.
Entegre Süreci
01
kullanıcı java script dosyasını web sitesine entegre ediyor kullanıcı java script dosyasını web sitesine entegre ediyor
JS dosyasını web sitenize ekleyin.
02
engelsiz ve erişilebilirlik logosu engelsiz ve erişilebilirlik logosu
Web sitenizi Erişilebilir hale getirin.
03
daha fazla kişiye erişme imkanı sağlayan logo daha fazla kişiye erişme imkanı sağlayan logo
Daha fazla kişiye erişin!
Yapay Zeka Destekli Diğer Çözümlerimiz
Web İşaret Dili Eklentisi
lacivert zemin üzerine web sitesini simgeleyen simgeler; simgelerin solunda işaret dili çevirici ekranını temsil eden bir ekran; ekranın ortasında sağır logosu için imza; Logonun altında kısa sarı saçlı bir adam, bir yapay zeka destekli işaret dili tercümanını temsil ediyor, ellerini başının üzerine kaldırmış, işaret diliyle konuşuyor olarak sembolize ediliyor. Detay
Video İşaret Dili Eklentisi
Koyu mavi bir arka plan üzerinde video görüntüleme sitesini simgeleyen başlat ve durdur simgelerine sahip video ekranı; video ekranının sağ iç tarafında işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, işaret dili tercümanını temsil eden kısa sarı saçlı, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize edilmiş bir adam var. Detay
Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi
Lacivert zemin üzerine beyaz renkte gazete ve dergiyi simgeleyen yan yana 2 adet görsel bulunmaktadır. Soldaki görsel dergiyi, sağdaki görsel ise gazeteyi temsil etmektedir. Solda dergi görselinin üst kısmında sağır logosu ve sol altta QR kod görseli; sağda gazete görselinin sağ alt kısmında ise QR kod görseli yer almaktadır. Detay
Çift Taraflı İletişim Sistemi
lacivert zemin üzerine sol üstte engelsiz çeviri logo işareti; logonun altında kısa siyah saçlı ve mor gömlekli bir adam resmi; siyah saçlı bir adam görüntüsünün sağ üst kısmında kısa sarı saçlı ve kahverengi gömlekli bir adam görüntüsü; Ekranın sağ tarafında telefonu simgeleyen bir görsel ve telefonun içinde kısa siyah saçlı, lacivert kazaklı bir adam ve adamın üst kısmında sağır logosu işareti yer alıyor. işaret dili çevirisi yapıyorlar Detay