yapay zeka desteğiyle sürdürülebilir erişilebilirlik logosu Yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret dili çeviri desteği sağlar.
kapsamlı işaret dili sözlüğü logosu Kapsamlı bir işaret dili sözlüğüne sahiptir
%90 anlaşılabilirlik logosu %90 anlaşılabilirliğe sahiptir
Web İşaret Dili Eklentisi
Günümüz teknolojisinde hızlı bir şekilde değişen web site içeriklerinin hızına yetişmek ve eklenen her yeni içerik için yeşil perde önünde çekim yapmak, kurumlar için zaman ve maliyet kaybına sebep olmaktadır.
web işaret dili eklentisi hakkında bir resim
Özellikler
Kolay Entegre
Tek bir js dosyası yardımıyla web sitelerine entegre edilir ve aktifleştirilir.
Yapay Zeka Destekli
Web site içeriğindeki cümleler yapay zeka sayesinde anında işaret diline çevrilir.
Sürdürülebilirlik
Siteye yeni içerik eklense bile, yapay zeka sayesinde içerikler işaret diline çevrilmeye devam eder.
Kullanıcı Kontrollü
Kontrol tamamen kullanıcıda olduğu için işitme engelli bireylerin içerikleri takip etmesini kolaylaştırır.
Kolay Erişim
İşitme engelli bireylerin bilgi ve hizmetlere ana dillerinde erişmelerini sağlar.
Taşınabilir Çeviri Ekranı
Dinamik yapısı sayesinde çeviri ekranı web sitesinde istenilen yere taşınabilir.
Kişiselleştirilebilen Kullanım
İşaret dili çeviri hızı isteğe göre hızlandırılabilir veya yavaşlatılabilir.
Ekstra Kazanç
Kurum ve kuruluşlar engelsiz, eşit ve erişilebilir hizmetler sunarak daha fazla kişiye ulaşabilir ve gelir elde edebilir.
Çevirmen Seçeneği
3D avatar veya gerçek insan modeli ile işaret dili çeviri seçeneği sunar.

Ücretsiz Demo Talep Et

Yapay zeka destekli işaret dili çeviri sistemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve ücretsiz demo talep etmek için aşağıdaki formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Web İşaret Dili Eklentisi
Video İşaret Dili Eklentisi
PDF İşaret Dili Eklentisi
Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi
Çift Taraflı İletişim Sistemi
lacivert zemin üzerine web sitesini simgeleyen simgeler; simgelerin solunda işaret dili çevirici ekranını temsil eden bir ekran; ekranın ortasında sağır logosu için imza; Logonun altında kısa sarı saçlı bir adam, bir yapay zeka destekli işaret dili tercümanını temsil ediyor, ellerini başının üzerine kaldırmış, işaret diliyle konuşuyor olarak sembolize ediliyor.
Web İşaret Dili Eklentisi
Yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret diline çevrilen cümleler sayesinde web site içeriklerini işitme engelli bireyler için erişilebilir hale getirir.
Koyu mavi bir arka plan üzerinde video görüntüleme sitesini simgeleyen başlat ve durdur simgelerine sahip video ekranı; video ekranının iç sağ tarafında işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, işaret dili tercümanı temsil eden kısa sarı saçlı bir adam var, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize ediliyor.
Video İşaret Dili Eklentisi
Alt yazıya sahip olan videolardaki alt yazıları yapay zeka desteğiyle, senkronize bir şekilde işaret diline çevirir.
koyu mavi zemin üzerine pdf sayfasını temsil eden bir resim; görüntünün solunda yapay zeka destekli işaret dili çevirisi ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, Türk işaret dili tercümanını temsil eden kısa sarı saçlı, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize edilmiş bir adam var.
PDF İşaret Dili Eklentisi
PDF formatındaki eğitim materyalleri, sözleşme, form vb. belge ve doküman cümlelerini yapay zeka desteği ile anlık olarak işaret diline çevirir.
Lacivert zemin üzerine beyaz renkte gazete ve dergiyi simgeleyen yan yana 2 adet görsel bulunmaktadır. Soldaki resim dergiyi, sağdaki resim ise gazeteyi temsil ediyor. soldaki dergi görselinin üst kısmında sağır logosu için el şeklindeki işaret ve sol altta QR kod görseli; Sağdaki gazete görselinin sağ alt kısmında QR kod görseli bulunmaktadır.
Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi
Basılı materyaller (dergi, broşür, gazete vb.) üzerinde bulunan QR kodun telefon ile okutulmasıyla, basılı materyal üzerinde bulunan metinleri yapay zeka desteğiyle anlık olarak işaret diline çevirir.
lacivert zemin üzerine sol üstte engelsiz çeviri logo işareti; logonun altında kısa siyah saçlı ve mor gömlekli bir adam resmi; siyah saçlı bir adam görüntüsünün sağ üst kısmında kısa sarı saçlı ve kahverengi gömlekli bir adam görüntüsü; Ekranın sağ tarafında telefonu simgeleyen bir görsel ve telefonun içinde kısa siyah saçlı, lacivert kazaklı bir adam ve adamın üst kısmında sağır logosu işareti yer alıyor. işaret dili çevirisi yapıyorlar
Çift Taraflı İletişim Sistemi
Henüz gelişim aşamasında olan araç; işitme engelli bireyler ile işaret dili bilmeyen kişilerin iletişimini kolaylaştırmak için metni/sesi işaret diline; işaret dilini de metne/sese çevirir.
Entegre Süreci
01
kullanıcı java script dosyasını web sitesine entegre ediyor kullanıcı java script dosyasını web sitesine entegre ediyor
JS dosyasını web sitenize ekleyin.
02
engelsiz ve erişilebilirlik logosu engelsiz ve erişilebilirlik logosu
Web sitenizi Erişilebilir hale getirin.
03
daha fazla kişiye erişme imkanı sağlayan logo daha fazla kişiye erişme imkanı sağlayan logo
Daha fazla kişiye erişin!
Yapay Zeka Destekli Diğer Çözümlerimiz
Video İşaret Dili Eklentisi
Koyu mavi bir arka plan üzerinde video görüntüleme sitesini simgeleyen başlat ve durdur simgelerine sahip video ekranı; video ekranının sağ iç tarafında işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, işaret dili tercümanını temsil eden kısa sarı saçlı, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize edilmiş bir adam var. Detay
PDF İşaret Dili Eklentisi
koyu mavi zemin üzerine pdf sayfasını temsil eden bir resim; görüntünün solunda işaret dili çevirmeni ekranını temsil eden bir ekran; Ekranın içinde, işaret dili tercümanını temsil eden kısa sarı saçlı, elleri baş hizasında yanlara kaldırılmış, işaret dili konuşuyor olarak sembolize edilmiş bir adam var. Detay
Basılı Materyal Erişilebilirlik Sistemi
Lacivert zemin üzerine beyaz renkte gazete ve dergiyi simgeleyen yan yana 2 adet görsel bulunmaktadır. Soldaki görsel dergiyi, sağdaki görsel ise gazeteyi temsil etmektedir. Solda dergi görselinin üst kısmında sağır logosu ve sol altta QR kod görseli; sağda gazete görselinin sağ alt kısmında ise QR kod görseli yer almaktadır. Detay
Çift Taraflı İletişim Sistemi
lacivert zemin üzerine sol üstte engelsiz çeviri logo işareti; logonun altında kısa siyah saçlı ve mor gömlekli bir adam resmi; siyah saçlı bir adam görüntüsünün sağ üst kısmında kısa sarı saçlı ve kahverengi gömlekli bir adam görüntüsü; Ekranın sağ tarafında telefonu simgeleyen bir görsel ve telefonun içinde kısa siyah saçlı, lacivert kazaklı bir adam ve adamın üst kısmında sağır logosu işareti yer alıyor. işaret dili çevirisi yapıyorlar Detay